План основних заходів Шишацької райдержадміністрації з 04 по 08 травня 2018 року

ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ ШИШАЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

з 04 червня по 08 червня 2018 року

Шишацький район

04.06

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови районної державної адміністрації про реалізацію в області пілотного проекту «Рука допомоги».

05.06

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про особливості призначення субсидії на житлово-комунальні послуги згідно постанови КМУ №848 з урахуванням змін і доповнень до чинного законодавства.

2.Про результати проведення місячника благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів Шишацького району.

3.Про наповнення та оновлення веб-сайту відділами та структурними підрозділами райдержадміністрації.

4.Про роботу зі зверненнями громадян у відділі освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації.

10.00

Участь у змаганнях для людей з інвалідністю в с.Климівка Полтавського району.

06.06

11.00

Нарада за участю заступника голови райдержадміністрації про підсумки проведення державної підсумкової атестації.

07.06

10.00-12.00

Виїзний особистий прийом громадян заступником голови районної державної адміністрації та зустріч з жителями с.Яреськи.

14.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

08.06

14.00

Засідання комісії у заступника голови райдержадміністрації по наданню матеріальних допомог населенню з районного бюджету по програмі «Турбота».

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                               І.І.ГРЕЧКА

Линник Я.М.