План основних заходів Шишацької райдержадміністрації з 23 квітня по 27 квітня 2018 року

17.04.2018

Шишацький район

23.04

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови районної державної адміністрації про засідання Координаційного штабу оперативного реагування щодо стабілізації цінової ситуації в районі.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада у керівника апарату районної державної адміністрації про підготовку засідань колегії районної державної адміністрації.

24.04

10.00

Участь переможців ІІ етапу районного конкурсу серед учнів 6-7 класів у ІІІ етапі обласного конкурсу «Найкращий читач Полтавщини» в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2018» на базі Полтавської обласної бібліотеки для дітей імені Панаса Мирного.

День донора.

10.00-12.00

Виїзний особистий прийом громадян першим заступником голови районної державної адміністрації та зустріч з жителями с.Сулими.

Навчання на території району підрозділів цивільного захисту за участю першого заступника голови райдержадміністрації

25.04

09.00

Засідання колегії районної державної адміністрації

1.Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за І квартал 2018 року.

2. Про підсумки роботи Шишацького відділення поліції Миргородського відділу поліції Головного управління національної поліції в Полтавській області за І квартал 2018 року.

3.Про підсумки роботи відділу Держгеокадастру  у Шишацькому районі Полтавської області.

10.00

Творчий захід для людей з інвалідністю «Творчими стежинами М.В.Гоголя» на території Національного музею-заповідника М.В.Гоголя в с.Гоголеве Шишацького району.

17.00-18.00

Проведення «гарячої» телефонної лінії із головою районної державної адміністрації.

26.04

10.00-11.00

Виїзний особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації та зустріч з жителями с.Христівка.

11.30

Почесна хода та покладення квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

11.45

Мітинг-реквієм біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС з  Дня Чорнобильської трагедії.

14.00

Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

14.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

14.00-17.00

Мітинг-реквієм «Дзвони пам’яті» та виставка-реквієм «Атомна весна» в приміщенні Федунського СБК, Ковалівського НВК, Яреськівського СБК до  Дня Чорнобильської трагедії.

27.04

ІІ етап відбіркових змагань з волейболу та міні футболу серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області в м.Миргород.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                                                 І.І.Гречка

Линник Я.М. 91641