План основних заходів Шишацької райдержадміністрації з 29 травня по 01 червня 2018 року

План основних заходів Шишацької райдержадміністрації з 29 травня  по 01 червня 2018 року

Шишацький район

29.05

З 09.00

Відкриття пришкільних оздоровчих таборів загальноосвітніх навчальних закладів Шишацького району.

10.00

Нарада із спеціалістами з охорони праці та головними інженерами сільськогосподарських підприємств по дотриманню безпечних умов праці та пожежної безпеки на збиранні врожаю ранніх зернових культур.

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у керівника апарату райдержадміністрації про поновлення бази даних Державного реєстру виборців.

30.05

09.00

Засідання колегії районної державної адміністрації

1.Про реформування галузі освіти в рамках оновленого законодавства про освіту.

2.Про підсумки роботи господарського комплексу об’єктів соціальної сфери в зимових умовах 2017-2018 років.

3.Про результати роботи відділу «Шишацьке бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за І квартал 2018 року.

10.00

Спільне засідання колегії районної державної адміністрації та районної ради

1.Про погодження проекту спільного розпорядження голови районної державної адміністрації та районної ради «Про районну Дошку Пошани»

11.00

Засідання Координаційної ради у справах дітей при райдержадміністрації.

13.00-14.00

Виїзний особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації та зустріч з жителями с.Харенки.

17.00-18.00

Проведення «гарячої» телефонної лінії із головою районної державної адміністрації.

31.05

10.00-12.00

Виїзний особистий прийом громадян заступником голови районної державної адміністрації та зустріч з жителями с.Шафранівка.

11.00

Участь дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у обласному святі до Міжнародного дня захисту дітей.

14.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

01.06

З 09.00

Відвідування родин, де виховуються діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування з нагоди Дня захисту дітей.

10.00

Урочисті заходи до Міжнародного дня захисту дітей в приміщенні селищного будинку культури (спортивні змагання «Веселі старти», конкурс малюнків, виставка творчих робіт, святковий концерт, тематичний квест).

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                               І.І.ГРЕЧКА

Паладі С.П.    91641