17:57 | 23.05.2018

Сьогодні відбулося засідання громадської ради при голові Шишацької райдержадміністрації Іваненку В.Б., за участю керівника апарату райдержадміністрації Гречки І.І. та завідувача сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації райдержадміністрації Хаустової Є.В.
Засіданняпроведено головою консультативно-дорадчого органу Островерхим Миколою Івановичем. До роботи Громадської ради долучилися 12 осіб із 20 осіб її складу.
До порядку денного засідання громадської ради при Шишацькій райдержадміністрації внесено актуальні питання.
З першого питання порядку денного про підсумки роботи відділу «Шишацьке бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги доповіла головний спеціаліст Бюро Малаш Катерина Степанівна.
Фахівець Шишацького бюро правової допомоги детально доповіла членам консультативно-дорадчого органу про роботу державного органу та надала практичну консультацію у вигляді відповідей на запити учасників засідання.

10:50 | 17.05.2018

На відкритті семінару для мерів міст спільно із Президентом Всеукраїнської громадської організації «Клуб мерів» (http://mayorsclub.org.ua) Володимиром Удовиченком та Першим віце-президентом Олександром МазурчакомГолова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив найбільш актуальні та вигідні для місцевих громад проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики.

Зокрема, С. Савчук  закликав підтримувати населення у питаннях енергозбереження, надаючи співфінансування «теплих кредитів»: «Подвійна допомога в утепленні осель як з державного, так і з місцевих бюджетів стимулює широке впровадження енергоефективних заходів та розвиток бізнесу у цій сфері.