08:01 | 04.06.2020

Система БПД запустила власний канал у TikTok

Система безоплатної правої допомоги створила власний канал «PravoTok» у додатку TikTok https://www.tiktok.com/@ualegalaid Там будуть публікуватися короткі мобільні кліпи про права дітей.

«Діти – одна з цільових аудиторій системи безоплатної правової допомоги. Підлітки становлять певну частину користувачів нашої Facebook-сторінки, акаунту в Instagram, каналів у Telegram, на YouTube. ТікТок стає все більш популярним в Україні, і система БПД обов’язково маєте бути там, де є ваша аудиторія», – розповів заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Сергій Ющишин.

08:01 | 28.05.2020

Недопущення отруєння бджіл при взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади

27 травня в приміщенні Шишацького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області відбувся Відео онлайн - семінар за участі  представника  Міністерства розвитку  економіки, торгівлі та сільського господарства України директора Департаменту аграрної політики України Кравченка Андрія Михайловича, громадських організацій  і пасічників області. щодо роз’яснення алгоритмів взаємодії пасічників з аграріями, та органами місцевої влади Полтавської області та районів.

14:45 | 27.05.2020

Чілдренкінофест 2020 відбудеться онлайн

VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків ЧілдренКінофест цього року відбудеться онлайн – з 29 травня по 7 червня на офіційному сайті фестивалю .

Як і завжди, фільми програми можна буде подивитись безкоштовно. Покази конкурсної програми триватимуть протягом 7 днів, переглянути їх можна буде у будь-який зручний час.