16 днів проти насильства

Щорічно тисячі громадян, державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу підтримують акцію «16 днів проти насильства», яка покликана привернути увагу громадськості до проблеми подолання насильства  у будь-яких його проявах.

Шишаччина не стала винятком. Цими днями у навчальних закладах району проводяться просвітницькі заняття.

До акції активно долучилися й учні Яреськівської загальноосвітньої школи імені Ф.П.Борідька , Федунського НВК, учні Яреськівського  професійно-технічного училища №56.

28 листопада у цих  навчальних закладах начальником служби у справах дітей Шишацької райдержадміністрації Валентиною Величко, головним спеціалістом служби у справах дітей Наталією Мирною разом із начальником відділу «Шишацьке Бюро правової допомоги» Першого полтавського МЦ надання БВПД Вікторією Легейдою проведено ряд профілактичних лекторіїв. Зокрема обговорили проблему булінгу серед учасників навчального процесу, підняли питання торгівлі людьми, акцентували увагу на недопущенні порушенні прав людини, наголосили, що найвищою цінністю держави є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека.

Служба у справах дітей райдержадміністрації.