16 по 18 травня 2018 року у Яреськах відбудуться навчально-польових збори для учнів 11-х класів ОЗ «Яреськівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Ф.П.Борідька» та Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ст.

15 травня 2018 року у заступника голови райдержадміністрації  Онацька Ю.М. відбулася нарада щодо організації та проведення з 16 по 18 травня 2018 року навчально-польових зборів для учнів 11-х класів ОЗ «Яреськівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Ф.П.Борідька» та Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ст.

У нараді взяли участь начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації Дацька А.В., керівники загальноосвітніх навчальних закладів Зуб О.М. та Діхтяренко І.Г., вчителі предмета «Захист Вітчизни» -Сасник С.Б. та Корнієнко В.І., начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Шишацького райвійськкомату майор Кім І.А., голова координаційної ради громадського формування з охорони громадського порядку «Шишацький спеціалізований загін «Оберіг» Явтушенко В.І.

По даному питанню заслухали начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації Дацьку А.В., яка ознайомила присутніх з Планом проведення триденних навчально-польових зборів для випускників 11-ти класів району на базі оздоровчого християнського табору «Псел» у с.Яреськи, до якого ввійшло виконання програмових завдань з предмета «Захист Вітчизни», цікаві зустрічі з учасниками АТО та козаками Яреськіської сотні, перегляди документальних та художніх фільмів на військово-патріотичну тематику,  навчально-тематична екскурсія «Козацькими  шляхами Шишаччини».

Завершальним етапом заходу заплановано проведення відкритої районної Спартакіади допризовної молоді на кубок О.Дзюби 18 травня 2018 року.

Учасники наради підтримали запропонований План проведення навчально-польових зборів, взяли активну участь у його обговоренні, доповнивши своїми пропозиціями.