16 жовтня 2020 року у залі адмінбудинку відбулося засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

16 жовтня 2020 року у залі  адмінбудинку відбулося засідання  місцевої комісії з питань ТЕБ та НС за головування керівника органу виконавчої влади Скорохода С.А.

До порядку денного внесено питання про епідемічну ситуацію та встановлення «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки на території району за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.10.2020р №36, в умовах поширення на території області та району гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом.

Головною темою для розгляду було питання підготовки КНП «Шишацька ЦРЛ» до приймання пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та підозрою на вказану хворобу у зв’язку з включенням її до Переліку закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 (в тому числі, які перепрофілюються у разі масового надходження хворих.

За результатами засідання членами комісії ухвалено рішення щодо функціонування освітніх закладів району у зв’язку з епідемічною ситуацією, що склалася в районі та готовності роботи КНП «Шишацька ЦРЛ» з хворими на COVID-19 та підозрою на цю хворобу.

В черговий раз голова райдержадміністрації Скороход С.А.наголосив та звернувся з проханням до учасників виборчих перегонів:

Нині іде передвиборча агітаційна кампанія. Звертаюся до кандидатів в депутати місцевих рад та претендентів на посаду селищного голови. Зараз не час влаштовувати масові піар-акції, адже вони несуть серйозну небезпеку життю та здоров‘ю людей. Є маса безпечних  способів агітації. Використовуйте їх.

Прошу всіх вас, шановні земляки,  спільними зусиллями уповільнити розповсюдження захворювання та зменшити навантаження на лікарні і медиків.

Вже  виникла ситуація, коли в переповнених інфекційних відділеннях не вистачатиме місць, персоналу на всіх, хто цього потребуватиме, і це загрожуватиме летальністю. Будьте обачливі та обережні!

Прес-служба райдержадміністрації