23 червня-День державної служби України

Шановні працівники та  ветерани державної служби щиро вітаю вас з професійним святом.

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

Відповідно до Указу Президента України № 291 від 4 квітня 2003 року установлено в Україні  професійне  свято – День  державної служби, яке відзначається щорічно 23 червня.

Сьогодні Державна служба України - це цивільна армія держави, яка є основою системи  державного управління. Державні службовці - професійні експерти і аналітики, компетентні, ініціативні та віддані справі люди. Від рівня вашої відповідальності сьогодні залежать і розвиток суспільних процесів, і вагомість результатів, а головним правилом чиновника має стати гасло "Державна служба - для людей".

На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави, бути  єднальною ланкою між владою і народом, знати його біди та проблеми, шукати шляхи їх вирішення.

Найщиріші слова подяки хочу висловити працівникам та ветеранам, які вносять і внесли вагомий внесок у розбудову району, зміцнення його економіки, розвиток соціальної сфери.

Кількісний склад державних службовців на території Шишацького району становить 167 осіб, крім того 148 – посади, що прирівнюються до державної служби, це працівники правоохоронних органів (суд, міліція, прокуратура) та органів місцевого самоврядування.

У апараті райдержадміністрації та її структурних підрозділах працює 49 держслужбовець. Вони всі є відповідальними, сумлінними та професійними працівниками.

Обов'язок кожного посадовця - дотримуватися конституційних прав і свобод громадян, створювати умови для сталого економічного та соціального розвитку країни, сприяти досягненню європейських стандартів рівня життя українців.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я, добра, благополуччя, життєвих гараздів, невичерпної енергії і нових вагомих здобутків в ім'я майбутнього нашого району,  нехай родинне тепло і затишок  допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Голова райдержадміністрації Сергій СКОРОХОД