29 серпня -День пам’яті загиблих захисників України .Пам’ятаємо.Шануємо!

Версія для друкуВерсія для друку

Сьогодні, в Шишацькій райдержадміністрації вшанували пам’ять загиблих захисників України. З промовою до учасників жалобної акції звернувся голова райдержадміністрації Іваненко В.Б.

29 СЕРПНЯ ВПЕРШЕ ОФІЦІЙНО ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, які поклали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Про це йдеться у підписаному 23 серпня Указі Президента України Володимира Зеленського.

Цю дату було обрано не випадково, оскільки 29 серпня 2014 року – день, коли на Сході України загинула найбільша кількість українських військових. За офіційними даними, тоді, під час виходу з оточення під Іловайськом на Донеччині, загинули 366 військових і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.

Андрій Кулягін – шишачанин,один із тих, хто за першим пoкликoм своєї держави став на захист України. Він ціною власного життя, силою духу і відвагою здобував, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи зі зброєю в руках наші кордони, нашу свободу, нашу незалежність. Його життя коротке, але таке яскраве. Це – приклад істинної мужності та патріотизму для всіх нас!
Вшануймо в цей день світлу пам’ять наших земляків – загиблих і померлих воїнів АТО.

Пам'ятаємо і вклоняємося іхній мужності!

Наверх ↑