7 вересня цього року розпочав свою роботу дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги у службі у справах дітей Шишацької райдержадміністрації

7 вересня 2018 року згідно затвердженого спільного графіку розпочав свою роботу дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги у службі у справах дітей Шишацької районної державної адміністрації.  Начальник відділу «Шишацьке бюро правової допомоги»,Легейда Вікторія провела консультування громадян в дистанційному пункті, де всі бажаючі отримали відповіді на свої питання.

Додатково було повідомлено, що реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу громадяни зможуть, звернувшись до Шишацького бюро правової допомоги, яке працює за адресою: смт.Шишаки, вул.Партизанська, 2, тел. (05352)92413.