БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ВОДІ!

Версія для друкуВерсія для друку

Найбільш корисний відпочинок - це відпочинок на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки Вашого життя та життя Ваших дітей, а також отримання задоволення від відпочинку. Шишацький районний сектор  Головного управління ДСНС України у Полтавській області застерігає та звертається до всіх громадян Шишацького району з проханням бути максимально уважними на воді, посилити контроль за дітьми та пам'ятати, що порушення правил безпеки на воді може привести до трагічних наслідків.

Варто пам'ятати, що виконання простих правил може зберегти Ваше здоров'я та життя:

1. Для купання вибирайте найсприятливіші вранішні або вечірні години, коли немає ризику перегрітись. Температура води повинна бути не нижче +17 - 19 С, у більш прохолодній воді перебувати небезпечно. У воді варто знаходитись не більше 15 хвилин.

Не доводьте себе до ознобу. При переохолодженні можуть виникнути судоми, зупинка дихання, втрата свідомості.

2. Вибирайте для купання безпечні місця - з похилим схилом та твердим і чистим дном. У воду заходьте обережно. Ніколи не пірнайте в незнайомих місцях. Безпечніше купатися на обладнаних пляжах.

3. Особливої уваги потребує купання дітей. Не дозволяйте їм заходити у воду без нагляду дорослих. Навчати їх плавати необхідно тільки під керівництвом інструктора або батьків.

4. Пам'ятайте, що купання в нетверезому стані дуже небезпечне!

Не порушуйте правил безпечної поведінки на воді.

 

 

 

                                  Начальник  3 ДПРП ( смт. Шишаки)1 ДПРЗ

                              ГУ ДСНС України у Полтавській області

                                                         Фесенко Ю.В.

Наверх ↑