Будьте обережні,щоб запобігти потраплянню на небезпечні об’єкти!

Шановні жителі Шишаччини!

За інформацією Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами  облдержадміністрації  з початку 2020 року на території Полтавської області трапилось декілька нещасних випадків через потрапляння людей до небезпечних об’єктів  (аварійних, безгосподарних, що знаходяться без охорони тощо), внаслідок яких гинули та важко травмувалися люди, в тому числі й діти.

Як приклади:

10.01.2020 до дитячої міської лікарні м. Кременчук у тяжкому стані з діагнозом «проникаюче поранення грудної клітки» внаслоідок падіння на гострий предмет на вулиці був госпіталізований неповнолітній хлопець 2007 року народження;

05.02.2020 в с. Ланна Карлівського району у вигрібній ямі поблизу власного житлового будинку було виявлено тіло жінки 1998 року народження;

05.07.2020 в м. Гребінка черговим відділенням 21-ї ДПРЧ з дна криниці вилучено тіло молодого чоловіка, який намагався власноруч дістатися мобільного телефону, що впав на дно криниці.

Враховуючи потенційну небезпеку вищезазначених об’єктів, просимо  у разі наявності на території населених пунктів, в яких ви проживаєте, будівель, споруд і т. ін., перебування на яких може становити загрозу життю та здоров’ю людей, негайно повідомляти про них представників органів місцевого самоврядування (старост, депутатів), керівників підприємств.

Крім того, прохаємо надійно закрити вигрібні ями, колодязі, інші підземні споруди, що знаходяться у ваших обійстях. Таким чином ви зможете запобігти потраплянню на небезпечні об’єкти сторонніх осіб, особливо дітей, їх травмуванню чи загибелі.

Головний спеціаліст з питань

цивільного захисту райдержадміністрації                       Інна Шаповал