«До уваги жителів Шишаччини, і пасічників зокрема!

«До уваги жителів Шишаччини, і пасічників зокрема!

На адресу відділу агропромислового та економічного розвитку, екології, природних ресурсів і торгівлі райдержадміністрації надійшла пропозиція від  колег із Семенівської райдержадміністрації  разом із зацікавленими пасічниками району взяти участь у III Апі-ярмарку «Меди Межиріччя», який відбудеться 18 серпня 2019 року  і присвячується святу Медового Спаса та  250-річчю від дня народження І.П.Котляревського.

Організатори ярмарку – учасники меморандуму про співпрацю та наміри Асоціації «Кластер «Меди Межиріччя». До уваги відвідувачів виставка широкого асортименту меду,  фестиваль питного меду, вокальні конкурси, огляд народної творчості, спортивні змагання, лотерея, дискотека та безліч інших розваг. Програма заходів додається. То ж, шановні шишачани, долучайтеся до свята меду.

І користуючись нагодою,  в чергове закликаємо аграріїв і пасічників до співпраці заради недопущення масового отруєння бджіл, яке  спостерігається у весняно-літній період при обробках сільськогосподарських посівів. Із Порядком проведення заходів по виключенню випадків отруєння бджіл під час проведення обробітків сільськогосподарських угідь пестицидами  та  покроковою інструкцією «Як уникнути отруєння бджіл» можна ознайомитись на сайті Шишацької райдержадміністрації у розділі «Про район. Промисловість та сільське господарство» (http://shyshaky.adm-pl.gov.ua/page/promislovist-ta-silske-gospodarstvo). Будьте взаємоуважними і тоді всі матимуть вигоду: агрономи від  запилення бджолами сільськогосподарських культури отримають прибавку врожаю, а пасічники - смачний і  поживний мед.

Відділ агропромислового та економічного

розвитку, екології, природних ресурсів