Гідність і Свобода - це цінності, за які українці боролися протягом усіх віків і готові відстоювати тепер.
"Вільні творити майбутнє!"- під таким оптимістичним гаслом відбуваються заходи на Шишаччині з відзначення Дня Гідності та Свободи.
Впереддень свята у селищі Шишаки відбулася Почесна хода керівництва органу виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до пам’ятника Кирилу Осьмаку та пам’ятного знаку Козакам Шишацької сотні.

В.о голови райдержадміністрації Юрій Онацько, в.о.керівника апарату райдержадміністрації Сергій Паладі, завідуюча загальним відділом районної ради Валентина Криворучко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації Христина Басюк провели церемонію покладання квітів і засвідчили пам’ять видатному земляку - шишачанину Кирилу Осьмаку - Президенту Української Головної Визвольної ради – підпільного парламенту і уряду, який керував визвольною боротьбою УПА і був непохитним борцем за свободу та незалежність України.
Сьогодні, у День Гідності та Свободи також було вшановано хвилиною мовчання пам’ять загиблих на майдані під час революції Гідності та полеглих у боях за свободу та територіальну цілісність України під час антитерористичної операції, віддано належну шану патріотизму й мужності українцям, які за покликом серця стали на захист незалежності Батьківщини.
Відстоювання власної гідності та свободи коштувало Україні сотні життів патріотів, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору, право визначати самим своє майбутнє, будувати процвітаючу європейську державу.
Цього ж дня на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємства, установах і організаціях встановлено Державний Прапор України.
Проведено покладення квітів до могил, де захоронені загиблі захисники рідної землі, учасники АТО, організовано органами місцевого самоврядування.
У восьми Українських Православних Церквах району відбудеться молебінь за мир і єдність України та панахиди за загиблими за свободу і незалежність України

Прес-служба райдержадміністрації