Керівництво Шишацької райдержадміністрації провели церемонію покладанння квітв до пам’ятного знаку Козакам Шишацької сотні

У переддень великого релігійного свята ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під свій покров усіх захисників України. Подарувати їм щасливу долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – жити  у мирній та процвітаючій Україні!

Керівництво органу виконавчої влади району: голова райдержадміністрації Скороход С.А. та заступник голови райдержадміністрації Онацько Ю.М.  провели церемонію покладання квітів до пам’ятних знаків Козакам Шишацької сотні та легендарному шишачанину Кирилу Осьмаку- президенту Української головної визвольної ради – підпільного парламенту і уряду, який керував визвольною боротьбою УПА.

На Шишаччині приведено до належного стану пам’ятники, обеліски, місця поховань загиблих захисників рідної землі, які загинули у боротьбі за здобуття державності, незалежності та територіальної цілісності України.

У молитовних закладах відбудуться панахиди за загиблими,які схилили свої голови за незалежність України

Заходи відбуваються  з врахуванням карантинних обмежень.

Шановні земляки, усвідомте, що лише завдяки захисникам України, ми можемо спокійно та впевнено жити, працювати, виховувати дітей, тому що знаємо –Ви з мужністю нині стоїте на захисті рідної землі!

Це також день пам'яті та пошани тих, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності.

Керівники району закликають пом’янути усіх захисників, хто відійшов у вічність ,виконуючи свій громадянський обов’язок ціною власного здоров’я і життя.

Впевнені, що козацтво і надалі залишиться надійним супутником нашого народу на обраному шляху і буде запорукою зміцнення миру і злагоди в суспільстві.

Прес-служба райдержадміністрації

.