Контроль за організацією карантинних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на автомобільному транспорті здійснювали в Шишацькому районі

19 листопада 2020 року в Шишацькому районі працювала робоча група по перевірці на території району дотримання автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт та тимчасових рекомендацій щодо організації карантинних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на автомобільному та залізничному транспорті на період карантину, пов’язаному з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

До складу робочої групи увійшли Григорчук О.В.,начальник Шишацького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, Будко С.С., директор ТДВ «ПОЛТАВАУКРТРАНС" Гайдар С.О., начальник відділу управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації, Трофименко В.В., головний спеціаліст управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації, Козловський О.В. «Укртрансбезпека», працівники районного відділення поліції, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та відділу соціального захисту населення об’єднаної територіальної громади.

З метою  підбиття підсумків перевірки робочої групи щодо обговорення питань організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом у Шишацькому районі відбулася нарада.

В ході перевірки порушень не виявлено.

Учасники засідання обговорили проблемні питання та наголосили на тім, що повноваження по  організації проведення конкурсів для визначення перевізників буде передано об’єднаним територіальним громадам з наступним погодженням відповідними службами облдержадміністрації.