Мобільний пункт доступу до БДП для жителів Великобузівського старостинського округу.

10 травня 2018 року головним спеціалістом відділу Шишацького бюро правової допомоги, Малаш Катериною здійснено виїзний мобільний пункт доступу до БДП для жителів Великобузівського старостинського округу. Питання, з якими зверталися громадяни стосувалися здебільшого з спадкового, житлового та виконання судових рішень. Всі присутні отримали відповіді на поставлені запитання. Також надано методичну допомогу старостату з метою удосконалення надання ними безоплатної правової допомоги.

Також цього дня відбулася робоча зустріч з діловодом Великобузівського  старостинського округу,Яценко Ніною. В ході зустрічі сторони домовились про постійну співпрацю щодо направлення осіб, які потребують безоплатної правової допомоги до відділу «Шишацьке бюро правової допомоги», обговорили питання доступу до системи безоплатної правової допомоги на території старостату за допомогою Skуpe зв’язку.

Працівників  старостинського округу було ознайомлено про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції по всій Україні.

Додатково було повідомлено що реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу громадяни зможуть, звернувшись до Шишацького бюро правової допомоги, яке працює за адресою: смт. Шишаки, вул. Партизанська, 2, тел. (05352) 92413.