На Полтавщині цього року до шкіл підуть понад 14 тисяч першокласників

Версія для друкуВерсія для друку

На Полтавщині цього року до шкіл підуть понад 14 тисяч першокласників

14 тис. 800 першокласників цьогоріч сядуть за парти. Навчатимуться вони за новими освітніми стандартами.

Про це повідомила директорка Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко під час апаратної наради в облдержадміністрації.

Загалом цього року реформою Нова українська школа (НУШ) буде охоплено понад 30 тисяч дітей.  З них понад 14 тисяч – першокласники, а також усі учні 2-х класів та 4-х пілотних шкіл області.

«На оснащення НУШ Уряд виділив 44, 5 мільйонів гривень. Із них 10,5 мільйонів спрямують на підготовку вчителів, інша сума на придбання меблів, дидактичних матеріалів, сучасного обладнання і створення освітнього середовища. У місцевих бюджетах на впровадження  НУШ передбачено кошти в сумі 67422,8 тис. грн, з яких освоєно 20673,6 тис. грн. Найбільше коштів залучено: у містах Полтава, Кременчук, Миргород, Полтавському, Кременчуцькому, Пирятинському, Зіньківському, Лохвицькому районах та Щербанівській, Глобинській об’єднаних територіальних громадах», – розповіла Олена Харченко.

53 регіональні тренери-педагоги опанувати методиками для подальшого впровадження НУШ, 2864 педагоги області завершили навчання та одержали сертифікати.

615 вчителів початкових класів підвищили рівень володіння ігровими та діяльнісними методами навчання на додаткових тренінгах The LEGO Foundation.

Підготовлено 32 супервізори-наставники, які здійснюватимуть підтримку вчителів, що впроваджують концепцію НУШ.

Загалом, за словами Олени Харченко, освітні заклади Полтавщини готові до нового навчального року.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Наверх ↑