На Полтавщині продовжує функціонувати інформаційна платформа «Допомога поруч»

Версія для друкуВерсія для друку

На Полтавщині продовжує функціонувати інформаційна платформа «Допомога поруч»

В межах забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України №287 від 08.04.2020 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» продовжує функціонувати інформаційна платформа «Допомога поруч», що розміщена за посиланням: http://dopomoga.msp.gov.ua.

Даний соціальний проєкт, який створений для надання адресної допомоги найбільш уразливим категоріям населення в період карантину, об’єднує зусилля благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади та місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через «гарячі» телефонні лінії, звернення та надання їм необхідної допомоги.

З метою виявлення потреб одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми в основних продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутової хімії для їх життєзабезпечення забезпечено постійну роботу обласної «гарячої» телефонної лінії з питань соціального захисту населення – 0800-500-620.

При цьому продовжують роботу телефонні лінії в місцевих органах влади, органах соціального захисту населення. Жителі Полтавської області також можуть звертатися на «гарячу» лінію облдержадміністрації                                            за номером 0-800-502-230.

Наверх ↑