На стадіоні селища Шишаки відбулася районна Спартакіада, присвячена Дню фізичної культури та спорту.

Традиційно, в другу суботу вересня (8 вересня 2018 р.), на стадіоні селища Шишаки відбулася районна Спартакіада, присвячена Дню фізичної культури та спорту.

За перемогу боролися понад шістдесят спортсменів  із різних куточків району. Любителів міні-футболу, волейболу шахів, армспорту   на початку змагань привітав заступник голови районної державної адміністрації  Онацько Ю.М. та головний суддя Спартакіади Ігнатьєв А.М.

У поєдинку ветеранів футболу  зійшлися дві команди  селища Шишаки та збірна району. Перемогла  команда селищної ради, хоча мабуть кількість забитих голів не мали значення, головне спілкування на спортивному полі.

Цікавинка змагань – проведення жіночого армспорту , жінки  в черговий раз доводили, що вони й  не така вже слабка стать. Абсолютними переможицями стали Дядюра Галина та Темченко Марина. Лубанець Богдан та  Ткаченко Василь стали переможцями чоловічого армспорту  в різних  вагових категоріях.

Переможцями шахових змагань стали Молька Володимир та Молька Василь, розділивши однакову кількість очок.

Кращими волейболістками на полі було визнано команду яреськівчанок, а серед  чоловічих команд перемогли спортсмени з Ковалівки.

За результатами змагань загальнокомандні місця розподілилися таким чином:  І місце виборола команда с.Ковалівка «Колос»,  ІІ місце – спортивний клуб «Шишаки», ІІІ місце – команда с.Яреськи «Гарт». Всі переможці спартакіади відзначені грамотами відділу освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації та нагороджені подарунками. Заступник голови  райдержадміністрації  Юрій Онацько, на завершення районної Спартакіади, нагородив активістів спортивного руху району Корецького Сергія, Носа Юрія, Бережного Сергія, Ігнатьєва Анатолія, Шарлая Анатолія та Шарона Вячеслава цінними подарунками.

Прес-служба райдержадміністрації