Не допустимо пожеж під час жнив!!!

Не допустимо пожеж під час жнив!!!

Літо - відповідальна пора для хліборобів. Під час жнив сільськогосподарські підприємства роблять все можливе, щоб без втрат зібрати і зберегти зерно. Та не слід забувати, що літо – це пожежонебезпечний період, тому в цей час особливо важливим завданням є збереження врожаю від вогню.

Найпоширенішою причиною пожеж під час  жнив є необережне поводження з вогнем у хлібних масивах. Паління, кинутий недопалок, розведення багать, спалювання пожнивних залишків, іскри від сільгоспмашин, а також технічна несправність збиральних машин і порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації можуть призвести до знищення врожаю.

Слід пам'ятати, що в період збирання врожаю категорично ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: спалювання стерні, післяжнивних залишків, розведення багать на полях, зокрема й на тих, де жнива закінчилися. Випалювання стерні та залишків соломи часто призводять до пожеж на сусідніх полях, вимкнення повітряних ліній електропередач надвисокої напруги, а також пожеж лісосмугових насаджень.

У разі виникнення пожежі на хлібних полях негайно телефонуйте за номером - «101».

Шановні громадяни, не легковажте питаннями пожежної безпеки - не наражайте на небезпеку людське життя, майно та матеріальні цінності.

Начальник Шишацького РС ГУ    ДСНС України у Полтавській області

Вільховий О.Д.