Низький уклін Вам,люди в білих халатах!

Низький уклін Вам,люди в білих халатах!
Сьогодні, людей, які вірно служать клятві Гіппократа, урочисто привітали керівництво району- голова районної ради Сафонов В.Г., заступник голови райдержадміністрації Онацько Ю.М.
У холі районної лікарні зібралися працівники медичної галузі району.
Урочисті збори відкрила керівник медичного закладу - в.о.головного лікаря КНП «Центральна районна лікарня»Хорольська М.М. з щирими привітаннями, у переддень свята, до колег.
Цього року у складних умовах доводиться працювати всім медпрацівникам держави. Нарешті суспільство усвідомило настільки необхідна та надважлива професія лікаря.
Будемо відвертими, що сприятливій епідеміологічній ситуації в району ми можемо сміливо завдячити кожному лікарю, медичній сестрі, санітарці, тому що без кваліфікованих фахівців своєї справи, без відданих медицині людей вирішити завдання збереження і зцілення здоров’я населення Шишаччини неможливо.
З вітальними промовами до святкової аудиторії звернулися посадовці, які привітали працівників медичної галузі з професійним святом, щиро подякували за сумлінну роботу.
- Сьогодні в системі охорони здоров’я Шишаччини працює в КНП «Центральна районна лікарня 164 чол., з них – 29 лікарів та 65 середнього медичного персоналу, Шишацький центр ПМСД 96 чол., з них 12 сімейних лікарів та 46 чол. середнього медичного персоналу.
Першочерговим завданням районнох влади, в рамках проведення реформи в медицині, є забезпечення медпрацівників якісними умовами праці, достойною зарплатнею та повернення йому належного статусу в суспільстві. Сподіваємося, що реформування галузі принесе всім бажані результати.
Приємно відзначити, що медичні працівники, в нелегких умовах реформування галузі, намагаються не знижувати якості медичної допомоги, а шукають шляхи щодо поліпшення лікування та профілактики захворювань. На перспективу - створення необхідних умов дасть можливість зробити систему охорони здоров’я Шишаччини максимально доступною та ефективною для людей-,у своїх промовах наголосили керівники району.
Заступник голови райдержадміністрації Онацько Ю.М. нагородив Почесними грамотами райдержадміністрації за сумлінну працю на ниві охорони здоров’я населення району, чесне, добросовісне виконання професійних обов’язків, якими відзначено Приседько Оксану Олексіївну, лікаря - рентгенолога КНП «Шишацька центральна районна лікарня» та медичну сестру Топтун Олену Геннадіївну.
Голова Шишацької районної ради Сафонов В.Г. нагородив Почесними грамотами : Черниха Олександра Петровича, лікаря - хірурга, Іваницю Юлію Вікторівну, медичну сестру терапевтичного відділення.
Посадовці вручили нагородженим цінні подарунки та квіти. Ще 10 медпрацівників отримали Почесні грамоти від керівника установи Хорольської М.М.
Приємним сюрпризом для численної кагорти медиків став візит заступника генерального директора АФ з гуманітаних питань Хорольської Н.В. ТОВ "АФ"ім.Довженка" з теплими,щирими побажаннями та з незвичайним подарунком- вишуканим десертом

Бажаємо всім, хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра, милосердя та людяності, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у вашій благородній справ