Нові правила адаптивного карантину були обговорені на масштабному онлайн -вебінарі, який був проведений фахівцями Шишацького бюро правової допомоги для працівників Шишацької районної державної адміністрації та її структурних підрозділів.

Постановою КМУ від 17 червня 2020 року № 500 внесено зміни до Постанови №392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів”.

Як зазначила очільниця Шишацького бюро, Вікторія Легейда, дана Постанова передбачає новий режим роботи державних органів, оновлені правила масових заходів, правила перевезення пасажирів, виключено заборону щодо роботи закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів (крім розміщених у них магазинів), діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, додано норму, за якою у разі відсутності полісу (свідоцтва, сертифікату) страхування витрат, пов’язаних з лікуванням COVID-19, обсервацією, прикордонники будуть відмовляти у перетинанні державного кордону.Особи, які дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома», не підлягатимуть обсервації.З 22 червня вже не будуть підлягати самоізоляції всі особи, які досягли 60-річного віку.

Щорічно 23 червня в Україні відзначають День державної служби України. З нагоди відзначення даного свята голова Шишацької районної державної адміністрації, Скороход Сергій Анатолійович звернувся зі словами привітання до державних службовців, а також зазначив, що дана форма проведення вебінарів доцільна та буде впроваджуватися і в подальшій роботі органів державної виконавчої влади.

Проведений захід пройшов у конструктивному діалозі та на позитиві.