«Пам’ятаємо. Перемагаємо! 1939-1945».

8 і 9 травня Шишацький район, як і вся Україна та світ, відзначав скорботні та піднесені святкові дні- День пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Урочисті заходи відбулися в Шишаках святковою ходою від райвійськомату до  Меморіалу Слави, на жаль вже, малочисельної кагорти ветеранів Другої світової війни, керівництва району, працівників органу виконавчої влади, місцевого самоврядування, райвійськкомату, учнівської молоді та громадськості.

Вечір-реквієм «Їхні імена навічно у граніті», церемонія покладення квітів на могили загиблих в роки Другої світової війни, святковий концерт з яскравими виступами працівників селищного будинку культури та аматорів сцени району, казковий фейєрверк створили настрій, не залишили нікого байдужим в свято Перемоги.

«Пам’ятаємо. Перемагаємо! 1939-1945». У цей день особливо значущі і головні слова звучать про МИР! Нехай поскоріш запанує мир на нашій багатостраждальній землі!