Перший дзвінок пролунав у всіх навчальних закладах Шишаччини,сповістивши про початок нового навчального 2019-2020 рр.

2 вересня 2019 року у Шишацькому районі з урочистих лінійок розпочався новий навчальний рік в загальноосвітніх навчальних закладах  за участю керівників органу виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості.

Сьогодні, голова райдержадміністрації Іваненко В.Б. побував на урочистостях, присвячених Дню знань у ОЗ "Яреськівська загальнооосвітня школа ім.Ф.П.Борідька" та  Шишацькому обласному науковому ліцеї-інтернаті ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради

Урочисті святкові лінійки свята Першого дзвоника відбулися у всіх навчальних закладах району.

Керівник органу виконавчої влади району закликав дорослих- дбати, щоб наші діти виросли освіченими, здоровими і щасливими, справжніми патріотами держави, гідними продовжувачами справ і кращих традицій нашого народу і побажав всім дітям, вчителям міцного здоров’я, щастя, наснаги, творчості в роботі та навчанні.

Віктор Борисович висловив найщиріші слова  подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів України.  Посадовець побажав усім  школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети-світогляду духовно багатої, освіченої людини.

У Ковалівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів на святі Першого дзвоника побував заступник голови райдержадміністрації Онацько Ю.М.

Традиційно,до Дня знань всі першокласники Шишацького району  отримали подарунок від народного депутата України Олега Кулініча - набір першокласника.

Цього року дирекція ОЗ "Яреськівська загальноосвітня школа ім.Ф.П.Борідька" підтримала Всеукраїнську благодійну акцію "Благодійність замість квітів". Квіти досить швидко зів'януть, а благодійна допомога дозволить змінити життя хворих дітей Яресьок та їх сім'ї  хоч трішки на краще.

У вестебюлі школи встановлено скриньку для благодійних внесків. Зібрані кошти передадуть батькам тяжкохворих діток Яреськівської громади, які потребують нашої допомоги.

Під оплески чисельної дзвінкоголосої аудиторії пролунав перший дзвінок, який засвідчив про початок нового навчального 2019-2020 рр.

Тож, нехай новий навчальний рік стане для кожного з вас благодатним і щедрим! В добру путь, друзі,до Країни Знань!