ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ!

Версія для друкуВерсія для друку

Провідний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції сектору юридичної роботи апарату райдержадміністрації співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави. 

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави, які працюють в апараті та структурних підрозділах облдержадміністрації та райдержадміністраціях згідно із Законом «Про запобігання корупції». Всі повідомлення розглядаються головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації згідно з вимогами законодавства.

Повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути як письмовим, так і усним.

Письмове повідомлення може надійти поштою на адресу: 38000, смт.Шишаки, вул. Партизанська, 2. У разі направлення повідомлення поштою, на конверті робиться позначка  «Про корупцію».

Усне повідомлення може надійти за номером (05352) 9-10-97, який працює у робочі дні з8.00 до 17.15, в п`ятницю до 16.00 (крім обідньої перерви).

Через веб-сайт: shyshaky.adm-pl.gov.ua

Засобами електронного зв’язку: шляхом направлення повідомлення на електронну адресу: sh_rda@adm-pl.gov.ua

 

Наверх ↑