Позбавлення батьківських прав- остаточний захід впливу на осіб,які не виконують батьківських обов’язків

Версія для друкуВерсія для друку

Інститут позбавлення батьківських прав залишається виключним і надзвичайним засобом впливу на недобросовісних матерів та батьків.

У зв’язку з тим, що велика кількість звернень громадян стосується питань позбавлення батьківських прав, усиновлення, встановлення опіки, 31 січня 2020 року фахівчиня безоплатної правової допомоги Легейда Вікторія провела робочу зустріч з начальником служби у справах дітей Шишацької районної державної адміністрації Величко Валентиною

під час якої було обговорено практику застосування судами законодавства при розгляді справ про усиновлення і про позбавлення батьківських прав.

Як зазначила Вікторія Легейда, позбавлення батьківських прав, що надані батькам до досягнення дитиною повноліття та ґрунтуються на факті спорідненості з нею, є крайнім заходом впливу на осіб, які не виконують батьківських обов’язків, тому питання про його застосування слід вирішувати лише після повного, всебічного, об’єктивного з’ясування обставин справи, зокрема ставлення батьків до дітей. 

Також цього дня, згідно затвердженого спільного графіку, продовжив свою роботу дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги у службі у справах дітей Шишацької районної державної адміністрації, де всі бажаючі отримали відповіді на свої питання.

Додатково було повідомлено, що реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу громадяни зможуть, звернувшись до Шишацького бюро правової допомоги, яке працює за адресою: смт.Шишаки, вул.Партизанська, 2, тел. (05352)92413.

 

Наверх ↑