Працівники органу виконавчої влади підбили підсумки роботи структурних підрозділів за 2019 рік

4 лютого цього року за головування першого заступника голови райдержадміністрації Павелка І.В. відбулася нарада у голови райдержадміністрації за участю працівників  апарату райдержадміністрації, представників районної ради, керівників деяких бюджетних установ, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, ЗМІ.

До порядку денного наради  райдержадміністрації були внесені наступні питання.

Про підсумки роботи фінансового управління районної державної адміністрації за 2019 рік доповіла Воротинцева С.Ю., начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Очільник фінансової установи наголосила на тім, що робота фінансового управління спрямовувалася на забезпечення ефективного і цільового  використання бюджетних коштів, здійснення загальної організації та управління виконанням районного бюджету, координації діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету.

Начальник фінансового управління закликала головних розпорядників коштів раціонально та ощадливо використовувати кошти  районного бюджету.

Про ефективне використання бюджетних коштів по Програмі соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, сімей та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах, на період із 2017 до 2020 років за 2019 рік доповідала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Величко В.В.

Співдоповідав з цього питання Шульженко В.Ф., директор Шишацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Доповідачі у своїх виступах акцентували, що мета Програми полягає у своєчасному виявленні та подоланні дитячої безпритульності і бездоглядності, попередженні злочинності серед дітей, запобіганні соціального сирітства, створенні умов для всебічного розвитку та виховання дітей, сімейному влаштуванні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, реалізація права кожної дитини на виховання у сім’ї.

Кошти програми використані ефективно і за призначенням на заходи, заплановані державним органом.

Про роботу сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей Шишацької райдержадміністрації проінформувала завідувач сектору Стеценко М.О.

Про виконання плану розвитку архівної справи за 2019 рік доповіла  Луценко Л.М., начальник архівного відділу райдержадміністрації. Доповідач наголосила, що працівниками відділу забезпечується реалізація державної політики у галузі архівної справи та діловодства, проводиться робота з роботодавцями щодо здачі в архівосховище документів тривалого та постійного терміну зберігання.

Перший заступник голови райдержадміністрації Павелко І.В. проаналізував і прокоментував звіти доповідачів та дав доручення щодо  питань порядку денного наради.