Привітання голови Шишацької райдержадміністрації з Днем працівників харчової промисловості

18 жовтня –День працівників харчової промисловості

Шановні працівники харчової промисловості та ветерани галузі!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Харчова промисловість Шишаччини – одна з провідних  галузей економіки нашого району.

Заслужену славу серед споживачів всієї України і близького зарубіжжя давно здобула солодка продукція колективу харчовиків філія ТОВ «Цукорагропром» філія «Яреськівський Цукровий завод", продукція мінеральної води «Гоголівська» ТОВ КП «Горизонт», ПП «Агроекологія», ПП Червонкова, приватних підприємців, які випікають хліб та діють на території Шишацького району.

Впевнено завойовує споживчий ринок ФГ «Ромашка» та ФО «Агро-Дарина» під керівництвом родини Кругляків із Сагайдака. Створено робочі місця.Виробник розширює асортимент молочної продукції, удосконалює її смакові властивості.

Вірю, що натхненне й уміле поєднання найновіших технологій і передового досвіду з добрими українськими традиціями значно розширить асортимент та забезпечить високу конкурентоспроможність вітчизняного продукту. Завдяки своїй якості, поживним і смаковим властивостям місцеві продовольчі товари користуються широким попитом у споживачів.  «Добре, бо українське», – має стати гаслом не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Бажаю вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, впевненості у майбутньому. Хай втілюються у життя всі ваші задуми на радість вашим родинам, на благо розквіту рідної України та піднесення.

Голова райдержадміністрації Сергій СКОРОХОД