Привітання голови Шишацької райдержадміністрації з Днем працівників нафтової,газової та нафтопереробної промисловості

13 вересня- День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості району, ветерани галузі!

Традиційно професійне свято працівників нафтової, газової, нафтопереробної промисловості України відзначається щорічно у другу неділю вересня.

Нафтогазовий комплекс району займає особливе місце в економіці держави та Шишацького краю.

На Шишаччині діють підприємства з видобутку нафти та газу, підприємства нафтопереробної промисловості.

Працівники галузі досягають високих показників у роботі, вносять вагомий вклад у розвиток соціальної інфраструктури населених пунктів надіпслянського краю, забезпечують роботу всієї вітчизняної промисловості та енергетичної безпеки країни.

Робота органів влади з нафтогазвидобувними компаніями – це яскравий приклад соціального партнерства та  співпраці, орієнтованої на вирішення гострих соціальних питань громади Шишацького району та приклад державно-приватного партнерства.

На території району десятки років працює колектив Шишацької дільниці газопостачання Диканського РГП і дбає про безперебійне і безаварійне газопостачання споживачів, сумлінне виконання професійних обов’язків, несе голубе паливо до осель земляків, підприємств, закладів соціальної сфери.

Шановні трудівники і ветерани нафтової, газової та нафтопереробної промисловості краю, щиро вдячні вам за щоденну копітку працю, професійну майстерність і наполегливість у досягненні мети.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добра, щастя, благополуччя, нових трудових звершень в ім'я розвитку України та злагоди в нашому суспільстві.

Голова Шишацької рйдержадміністрації

Сергій СКОРОХОД