Привітання голови Шишацької райдержадміністрації з Днем Українського Козацтва та Днем захисника України

14 жовтня – День українського козацтва, День захисника України

Шановні шишачани, у чиїх жилах пульсує гаряча козацька кров, гідні нащадки великих прадідів, у переддень свята, сердечно вітаю вас із знаменними датами!

Ці свята – данина глибокої шани нашого народу незабутнім сторінкам історії українського національно-визвольного руху, визнання звитяги та героїзму наших пращурів-козаків, які в усі часи були поборниками вільного життя у незалежній державі.

Символічно, що День захисника України, День козацтва ми відзначаємо разом із величним православним святом Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці, яка традиційно вважається покровителькою та заступницею українського народу і впродовж століть надихала козаків, надавала їм наснаги та сил у боротьбі.

Так історично склалося, що найбільші села на території району були козацькими. Звитяжними подвигами уславили себе у віках лицарі та захисники Вітчизни з Яреськівської, Шишацької, Ковалівської сотень.

Нинішнє покоління надійно оберігає і гідно продовжує традиції наших предків. Козацька ідея на Шишаччині має широке коло послідовників та прихильників, а козацькі об’єднання роблять вагомий внесок у збереження історичної пам’яті та утвердження національної свідомості.

Переконанийі, що козацький дух і надалі залишатиметься надійним супутником нашого народу на обраному шляху, а козацтво буде запорукою зміцнення миру і злагоди в суспільстві.

Бажаю вам міцного козацького здоров’я, невичерпних життєвих сил, щастя, миру і добра.

Голова райдержадміністрації Сергій СКОРОХОД