Привітання керівництва Шишацького району з Днем Гідності та Свободи

21 листопада- День Гідності та Свободи

Шановні земляки!

Щороку День гідності та свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.

Цей день знаменує перехід нашої країни на новий рівень національної свідомості, за що було сплачено велику ціну.

Найважливіше досягнення українського народу, полягає в тому, що суспільство здобуло право на зміни.

Нове покоління бере активну участь у визначенні стратегії розвитку держави, відстоює європейський вибір і демократичні цінності в Україні.

І це гарний стимул для плідної, натхненної праці заради незалежності, миру й добробуту в нашому спільному домі, що свідчить про готовність молоді брати на себе відповідальність за творення спільного європейського майбутнього.

Шишачани, бажаю усім добра, злагоди і непохитної віри в те, що вже незабаром Україна досягне миру і впевнено рухатиметься до втілення ідеалів, що їх виборювали вільні люди нашої незалежної країни.

Хай не міліє джерело нашої  любові до рідної землі, додається енергії, прагнення єдності та порозуміння, наснаги і впевненості у власних силах і переконаннях, а наші серця наповняться гордістю за Україну.

В.о.голови райдержадміністрації Юрій ОНАЦЬКО