Прийміть щирі вітання з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

Шановні шишачани, працівники відділів культури, гості краю!
Наш край, з його неповторними краєвидами, багатою історико – культурною спадщиною, безцінними ресурсами та привітними і гостинними людьми, має всі умови для успішного розвитку туристичної галузі.
І саме ваша діяльність, працівники культури, щодо розвитку туризму, значною мірою створює імідж Шишаччини на всеукраїнському рівні, збагачує культуру та історію рідного краю.

Завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи, дбайливо зберігається й примножується спадщина Шишацького краю, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повагу до народних традицій, любов до національного мистецтва.
Шишаччина володіє безцінними музейними колекціями – історичними, художніми, мистецькими та може гордитися тим, що на території району знаходиться і діє пам'ятка архітектури національного значення –Національний музей - заповідник М. В. Гоголя, музей -садиба В.Г.Короленка, Бутова Гора-геологічна пам’ятка природи, де творив основу свого вчення про біосферу академік Володимир Вернадський.
Об’єктом туристичної стежини стали Яреськи - творча майстерня Олександра Довженка, колишній будинок Трощинського, де колись розташувалася знімальна група кіностудії О. Довженка.
Ми пишаємося і горді тим, що життєвий і творчий шлях геніального режисера тісно пов’язаний з нашим краєм.
Найкращі свої фільми «Звенигора», «Земля», «Іван» і « Щорс», які принесли йому світову славу створювалися Довженком у Яреськах.
І цей список можна перелічувати.
Тож, бажаю працівникам культури успіхів у всіх справах і починаннях, цікавих ідей, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної творчої наснаги та нових звершень задля процвітання Шишаччини, а туристам і мандрівникам – змістовних зустрічей, відкриттів у пізнанні гоголівського краю.

Голова райдержадміністрації Сергій СКОРОХОД