Про проведення Спартакіади серед збірних команд державних службовців Полтавської області.

Пропагування здорового способу життя, залучення державних службовців до занять фізичною культурою та спортом, організація дозвілля та активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту – це основні завдання та мета проведення спартакіад серед команд державних службовців.

Так, 5 вересня 2018 року  на стадіоні « Динамо» в м. Полтава збірна команда державних службовців Шишацького району, на чолі із першим заступником голови районної державної адміністрації Павелком І.В. та заступником  голови районної державної адміністрації  Онацьком Ю.М. взяла участь в урочистій церемонії відкриття Спартакіади та здобула почесне ІІ місце.

Наші учасники змагались з таких видів спорту: міні-футбол ( 5 місце), волейбол ( 2 місце), настільний теніс ( 5 місце), шахи ( 4 місце), шашки ( 3 місце).

З відкриттям спортивного заходу привітав учасників та побажав успіхів у змаганнях начальник Управління у справах сімї, молоді, та спорту Полтавської обласної державної адміністрації  Олександр Буцький.

Всі учасники спартакіади серед державних службовців отримали заряд бадьорості і оптимізму та продемонстрували свої вміння та навики у зазначених видах спорту.

За результатами  змагань буде укомплектована збірна команда Полтавської  області, яка цьогоріч візьме участь у Всеукраїнській Спартакіаді державних службовців у м. Ужгород ( 24-29 вересня).