Про що говорили ветерани на Пленумі районної організації ветеранів України.

Про що говорили ветерани на Пленумі районної організації ветеранів України.
30 листопада 2018 року в залі засідань адмінбудинку відбулося пленарне засідання ради районної організації ветеранів. До порядку денного засідання внесено питання про хід виконання законів України, інших директивних документів щодо всебічного захисту ветеранів та завдання щодо вирішення невідкладних проблем їх життєдіяльності в світлі вимог VII з’їзду Організації ветеранів України.
Учасники зібрання підвели підсумки діяльності громадської організації ветеранів та визначилися з перспективами на майбутнє.

Особливий акцент у виступах було поставлено на забезпеченні державою їх соціального захисту: низькому рівні життя пенсіонерів-ветеранів та їх неспроможності в нинішніх умовах лікуватися, придбавати ліки та продукти харчування, оплачувати комунальні рахунки, тощо.
Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Лень Т.І. ознайомила присутніх з новим порядком надання субсидій, пільг, путівок на санаторно-курортне лікування та забезпечення засобами реабілітації.
В опалювальний період ветеранів найбільш цікавило питання надання житлових субсидій, адже, як відмітила голова Великоперевізької первинної організації ветеранів, що одинокому пенсіонеру, який проживає у приватному будинку, складно вижити, і тоді вибираєш : або сидіти в холоді, або ж бути голодним, а ще ж треба за щось придбати ліки і лікуватися.
Ветерани стурбовані постійними змінами у законодавстві-порядку призначення субсидій та пільг ветеранам, які направлені на їх подальше зубожіння.
Учасники пленуму висловили своє незадоволення тим, що таким категоріям як ветеранам праці, діти війни не передбачені путівки на санаторно-курортне лікування.
Ветерани розглянули питання про хід виконання постанов попередніх Пленумів та обрали до складу ради районної організації ветеранів нових членів замість вибувших.
До складу ради увійшли:Михайлець В.О.,Шабала К.І., (голови перевинних ветеранських організацій с.Михайлики,с.Воскобійники) та директора КУ "Центр надання соціальних послуг"-Васильченко С.А., начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації- Лень Т.І.
У роботі Пленуму брав участь також керівник апарату райдержадміністрації Гречка І.І. Посадовець привітав учасників та розповів про реалізацію державної соціальної політики в контексті змін в законодавстві та реформ.
Соціальні питання є в пріоритеті у керівництва органу виконавчої влади і реалізуються в рамках районної програми соціального захисту громадян «Турбота»