Рибченко Юлія -учениця Великобузівського НВК Шишацької селищної ради стала стипендіатом премії імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка

Версія для друкуВерсія для друку

В області визначили стипендіатів премії імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка.

Рибченко Юлія -учениця Великобузівського НВК Шишацької селищної ради стала стипендіатом  премії імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка

З метою увічнення подій Революції Гідності, вшанування подвигу Героя Небесної Сотні – Героя України – Ігоря Сердюка, стимулювання учнівської, студентської молоді, молодих учених до громадської, національно-патріотичної, волонтерської, самоврядної діяльності, тощо, рішенням Полтавської обласної ради від 12 липня 2018 року №764 засновано стипендію імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка.

Цього року на розгляд конкурсної комісії надійшло 73 подання.

Визначено по 10 переможців у кожній з номінацій: учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти; студентів закладів вищої освіти; молодих учених закладів вищої освіти та наукових установ, – всього 30 осіб.

Стипендія у 2020 році затверджена:

Категорія «Молоді учені закладів вищої освіти та наукових установ»

1.      Григоренко Альона Сергіївна        аспірант кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка

2.      Гурська Ольга Василівна      кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка

3.      Денисовець Ірина Вікторівна         кандидат філологічних наук, доцент кафедри українознавства, культури та документознавства Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

4.      Канюка Олена Юріївна         завідувач сектору біологічних досліджень та обліку Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

5.      Когут Ірина Вікторівна         кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка

6.      Малякова Марія Сергіївна    Кандидат технічних наук, доцент кафедри електричних машин та апаратів Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського

7.      Пилипенко Вадим Валерійович     кандидат педагогічних наук, заступник директора з питань дистанційної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

ім. М.В. Остроградського

8.      Рак Світлана Валеріївна        кандидат юридичних наук, викладач кафедри філософії та суспільних наук Української медичної стоматологічної академії

9.      Самойлик Юлія Василівна    доктор педагогічних наук, професор кафедри економіки та міжнародних економічних відносин права Полтавської державної аграрної академії

10.    Яснолоб Ілона Олександрівна        кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва і права Полтавської  державної аграрної академії

 

Категорія  «Студенти закладів вищої освіти»

1.      Бурцева Дар’я Дмитрівна      студентка 5 курсу Полтавської  державної аграрної академії

2.      Гаркуша Яна Сергіївна          студентка 3 курсу Кременчуцького педагогічного коледжу імені

А.С. Макаренка

3.      Кислий Владислав Федорович       студент 4 курсу Української медичної стоматологічної академії

4.      Лесюк Владислав Станіславович   студент 2 курсу Полтавської державної аграрної академії

5.      Мариняк Дар’я Костянтинівна       студентка 4 курсу Української медичної стоматологічної академії

6.      Олешко Каріна Вікторівна    студентка 4 курсу Національного університету „Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”

7.      Похила Діана Максимівна     студентка 6 курсу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського

8.      Тихоненко Марина Миколаївна     студентка 4 курсу Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка

9.      Хмелевський Дмитро Олександрович     студент 4 курсу Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка

10.    Якименко Дмитро Ігорович  студент 4 курсу Полтавської державної аграрної академії

 

Категорія  «Учні закладів загальної середньої та професійної

(професійно-технічної) освіти»

1.      Бражник Владислава Євгеніївна    учениця 11 класу Комунального закладу „Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області”

2.      Ворона Марія Петрівна         учениця 11 класу Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради

3.      Заборовець Дар’я Олексіївна         учениця 11 класу Комунального закладу „Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”

4.      Коваленко Анастасія Сергіївна      учениця 11 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів „Колегіум мистецтв у Опішні” імені Василя Кричевського

5.      Корягін Андрій Дмитрович  учень 9 класу Полтавської гімназії №31 Полтавської міської ради Полтавської області

6.      Мажора Анна Юріївна учениця 10 класу Опорного закладу „Тарандинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В.А. Симоненка Лубенської районної ради Полтавської області”

7.      Міщенко Андрій Володимирович учень 11 класу Кременчуцького ліцею № 4 „Кремінь” Кременчуцької міської ради Полтавської області

8.      Рибченко Юлія Ігорівна       учениця 11 класу Великобузівського навчально-виховного комплексу „загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад”  Шишацької селищної ради Полтавської області

9.      Сесь Катерина Сергіївна       учениця 7 класу Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Лубенської міської ради Полтавської області

10.    Хайчіна Марина Олександрівна     учениця ІІ ступеня навчання Вищого професійного училища № 7 міста Кременчука Полтавської області

 

Наверх ↑