Робоча група вивчала питання,викладеного у зверненні громадської організації «Громадська люстрація Шишаччини» та мешканців села Яреськи щодо порушення екологічного, земельного, санітарно-гігієнічного законодавства

31 січня 2018 року  у Яреськах відбулося виїзне засідання робочої групи, створеної розпорядженням голови обласної ради від 15.11.2017 №211 з метою вивчення питання, викладеного у зверненні громадської організації «Громадська люстрація Шишаччини» та мешканців села Яреськи щодо порушення екологічного, земельного, санітарно-гігієнічного законодавства при встановленні установки підготовки та стабілізації вуглеводневої сировини ТОВ «ПОЛТАВАВТОРМА».
Робочу групу очолив Холод Є.М, перший заступник голови обласної ради. До складу робочої групи увійшли: Іваненко В.Б.,голова Шишацької райдержадміністрації,  Сафонов В.Г.,голова Шишацької районної ради, Горжій І.Є., депутат обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, Діденко О.Г.,

депутат обласної ради, Козій В.В., начальник відділу з питань земельних відносин та надрокористування виконавчого апарату обласної ради, Стариков О.М., начальник відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами Державної екологічної інспекції у Полтавській області, Макєєв С.Л., начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській област,і Ткаченко О.П., заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації, Крюк Н.Т., начальник відділу у Шишацькому районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, представники громадськості -голова громадської організації «Громадська люстрація Шишаччини» Сімбіленко Н.І. та її активіст Лупекін П.П.
Робота експертної групи відбулася в два етапи: безпосередньо з виїздом на об‘єкт, а потім засідання робочої групи.
Зустріч відбулася в конструктивній атмосфері ділового та професійного обговорення. Представники обох сторін жваво дискутували, вносили пропозиції та висловлювали свою громадську позицію.
В ході засідання членами робочої групи ухвалено наступне рішення:
- рекомендувати ТОВ «Полтававторма» дотримуватися екологічного, земельного, санітарно-гігієнічного законодавства при встановленні установки підготовки та стабілізації вуглеводневої сировини;
- періодично допускати для огляду об’єкт будівництва представників громадськості;
- залучити екологічну інспекцію для моніторингу впливу функціонування об’єкту будівництва на навколишнє середовище.