Робота закладів громадського харчування в умовах карантину-дотримуйтеся правил!

Загроза захворіти на COVID-19 поки що на Шишаччині малоймовірна. Проте, у зв’язку  з послабленням карантинних обмежень (відновленням регулярних пасажирських перевезень міжміського сполучення, роботи закладів громадського харчування та торгівельних закладів непродовольчими товарами) ризики зростають.

Виходячи з цього, Шишацьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Полтавській області на засіданні місцевої комісії з питань ТЕБ і НС Шишацького району ініціювало зустріч  з підприємцями, що провадять діяльність у галузі

громадського харчування, щоб інформувати про вимоги до роботи їх закладів в умовах карантину, почути їхні  думки.

Сьогодні,26 червня, в залі засідань адмінбудинку у форматі "круглого столу" така зустріч відбулася. Нараду відкрила головний спеціаліст з цивільного захисту райдержадміністрації  Шаповал І.Б.

Після цього з промовою до учасників зібрання звернувся голова райдержадміністрації Скороход С.А. з, пояснивши присутнім мету зібрання.

На завершення своєї промови очільник органу виконавчої влади привітав суб’єкти господарювання у сфері громадського харчування та торгівлі у переддень державного свята з Днем Конституції.

Про вимоги до роботи закладів громадського харчування підприємців поінформував  начальник Шишацького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Полтавській області Григорчук О.В.

Вимоги викладено у  Тимчасових рекомендаціях щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, що затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 18, в яку внесено зміни нині діють в редакції постаноою Головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 № 32.

Кожному підприємцю для зручності в користуванні було надано примірники означеної постанови.

Про роботу представників Шишацького відділення Миргородського відділу Головного управління Національної поліції  України в Полтавській області  в умовах карантинних обмежень, про контроль за їх дотриманням та можливі покарання за їх порушення доповів Маслівець Олександр Вікторович.

Про епідситуацію в районі і області, досвід роботи в умовах карантину, з чим можуть зіткнутися працівники закладів громадського харчування при роботі з відвідувачами, вимагаючи дотримуватись карантинних обмежень розповіла Хорольська Маргарита Миколаївна, головний лікар КНП Шишацької районної ради «Шишацька центральна районна лікарня».

Організатори заходу відповіли на запитання підприємців, яких було безліч.