Шляхетна справа та почесний обов’язок кожного чоловіка-Батьківщину захищать

15 червня 2020 року на території Шишацького райвійськкомату відбулися урочисті проводи до лав Збройних Сил України за участю районного військового комісара  та заступника голови райдержадміністрації Онацька Ю.М.,батьків та рідних призовників.

Захищати свою Вітчизну – це почесний обов’язок кожного громадянина нашої країни і шляхетна справа кожного чоловіка І всі, кому знайома нелегка військова служба, розуміють важливість цього патріотичного обов’язку.

Керівництво райдержадміністрації, у карантинний період, відповідально віднеслися до того, щоб забезпечити призовників необхідними засобами захисту (захисні маски, рукавички, дезинфікуючий розчин).

- Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, а тому й рівень забезпечення військових має бути відповідним до покладених на них завдань. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові. Повертайтеся додому живими ,здоровими, фізично загартованими та духовно багатими!

В добру путь!-, оптимістично побажав заступник голови райдержадміністрації Онацька Ю.М.