Шляхи інтеграції людей з інвалідністю в суспільство

Стало традицією, що під час проведення «Декади зайнятості для осіб з інвалідністю» служба зайнятості  ініціює проведення інформаційних семінарів.

27 листопада 2018 року в Шишацькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся спільний семінар з питань організації працевлаштування людей з інвалідністю, присвячений  відзначенню 3 грудня 2018  року Міжнародного дня інвалідів за участю голови громадської організації «Шишацький місцевий осередок Всеукраїнської організації інвалідів» Білокіз Інни Віталіївни.

На семінар були запрошені роботодавці, соціальні партнери, голови громадських та профспілкових організацій.  Тема обговорення: «Основні шляхи інтеграції людей з інвалідністю в суспільство та їх працевлаштування».

Інна Віталіївна поділилася досягненнями членів своєї організації, що стали можливими при співпраці з органами виконавчої влади, які підтримують людей з обмеженими можливостями: виділяють кошти на проведення різноманітних заходів, направлених на адаптацію людей з інвалідністю до звичайного життя. Голова осередку розповіла про досягнення особами  з особливими потребами в спортивних змаганнях, в конкурсах  та фестивалях. Вона закликала роботодавців підтримувати дану категорію людей, шляхом створення робочих місць, виплатою гідної заробітної плати, щоб у них була мотивація до праці. Це все можливо за умови доброзичливого, співчутливого ставлення до людей з інвалідністю, сприяння у реалізації їх людського потенціалу. Зустріч була цікавою, змістовною, учасники вдячні за проведення даного заходу.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями                                                           Шишацької районної філії                                                            А.Васильченко