Соціальна адаптація умовно-достроково звільнених,профілактична та виховна робота на контролі у влади

10 липня цього року за головування заступника голови райдержадміністрації Онацька Ю.М. відбулося засідання спостережної комісії при райдержадміністрації, на якому розглянуто питання щодо соціальної адаптації умовно-достроково звільненого мешканця с. Сагайдак.

У прийнятому рішенні запропоновано Шишацькій селищній раді сприяти соціальній адаптації цього громадянина, провести обстеження матеріально-побутових умов проживання та розглянути питання щодо їх поліпшення, організувати виховну роботу та здійснення громадського контролю за поведінкою протягом невідбутої частини покарання, розглянути питання щодо

взяття на облік як особу, яка опинилася в складних життєвих обставинах, Шишацькому відділенню поліції Миргородського відділу поліції ГУНП в Полтавській області – провести профілактичну роботу, спрямовану на запобігання вчиненню повторних злочинів та ведення здорового способу життя.

Членами спостережної комісї при райдержадміністрації рекомендовано особі, у разі необхідності, звернутися до Шишацької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості для взяття на облік та до Шишацької селищної ради для надання матеріальної та гуманітарної допомоги.