У Шишацькій райдержадміністрації приступив до виконання повноважень голови органу виконавчої влади Скороход С.А.

7 лютого 2020 року у залі засідань адмінбудинку за головування керівника депутатського корпусу районної  ради Сафонова В.Г. відбулося засідання господарського активу Шишацького району.

У представницькій нараді взяли участь перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Лунін Д.С., депутат обласної ради, генеральний директор СТОВ «Воскобійники» Капленко В.І., керівники агроформувань, депутатський корпус районної ради, селищний та сільські голови, державні службовці, керівники закладів освіти, медичної галузі, культури, представники районних осередків політичних партій та громадських організацій, ЗМІ.

Головним лейтмотивом представницької наради було офіційне представлення на посаду голови Шишацької райдержадміністрації Скорохода Сергія Анатолійовича

Новопризначеного голову Шишацької райдержадміністрації представив перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Лунін Д.С., зачитавши Розпорядження Президента України Володимира Зеленського від 30.01.2020 року №78/2020.

Він, зокрема, привітав керівника району з призначенням, виступив з напутнім словом, висловивши надію, що досвід роботи на державній службі  та аграрного сектору допоможуть реалізувати і втілити в життя державну політики  реформ на благо Шишаччини та Полтавщини.

З привітанням до керівника органу виконавчої влади звернувся голова районної ради Сафонов В.Г. закликавши до плідної співпраці та взаєморозуміння у вирішенні важливих питань району, пообіцявши  свою підтримку.

До учасників засідання  звернувся очільник Шишацької райдержадміністрації Скороход С.А.

У своїй промові він пообіцяв докласти усіх зусиль задля  втілення в життя планів щодо реалізації Програми економічного та соціального розвитку району та реформ в рамках децентралізації влади.

Керівник органу виконавчої влади поділився своїми першочерговими планами в рамках виконання посадових обов’язків. Пріоритетом у роботі визначив підтримку і соціальний захист вразливої категорії населення: сімей з дітьми, учасників АТО та їх родин, осіб з інвалідністю, людей похилого віку.

Окрім цього, з метою збереження цінних природних комплексів та екологічного середовища, розширення природно-заповідних територій голова райдержадміністрації планує працювати над  присвоєнням статусу природних заповідників  землям перспективним для заповідання.

До першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації Луніна Д.С. надійшли питання від депутатів районної ради та громадських активістів, які стосувалися залучення інвестицій для створення нових робочих місць та реанімації  промислових об’єктів, які раніше ефективно функціонували на території району, питання купівлі землі фермерськими господарствами та державної підтримки на розвиток виробництва переробки сільськогосподарської продукції.

Нарада господарського активу Шишацького району відбулася в діловій та конструктивній атмосфері.

Скороход Сергій Анатолійович приступив до виконання повноважень голови Шишацької районної державної адміністрації з 7 лютого 2020 року.