У Шишацькій райдержадміністрації провели засідання колегії

28 серпня 2019 за головування керівника органу виконавчої влади Іваненка В.Б. відбулося засідання колегії Шишацької райдержадміністрації.

До порядку денного роботи  консультативно-дорадчого органу було внесено важливі питання: про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених законодавчими актами, розпорядженнями та дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій за підсумками І півріччя 2019 року, про підготовку закладів освіти до нового 2019-2020 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період та про підсумки роботи галузі тваринництва за І півріччя 2019 року.

Особливу увагу учасників наради привернуло освітянське питання.

Начальник відділу освіти, молоді ,спорту та культури Дацька А.В. доповіла, що на виконання вимог діючого законодавства в районі проводиться активна робота з створення умов для доступності здобуття дошкільної та повної загальної  середньої освіти, реалізації Концепції «Нова українська школа», впровадження нового Державного стандарту початкової освіти.

Днями проведено комісійні об’їзди закладів освіти району з метою визначення стану готовності до нового навчального року та зроблено відповідні висновки – всі заклади, в основному, готові до навчального року.

При перевірці освітянських об’єктів було виявлено недоліки, які негайно потрібно усунути,  на які вказано керівникам ЗОШ-, підсумувала Дацька А.В.

Голова райдержадміністрація детально проаналізував звіт очільника освіти району та висловив невдоволення і занепокоєння щодо низького рівня результатів ЗНО по Яреськівській ЗОШ.

Він зауважив, що  освітній заклад оснащений новітнім обладнанням, за останні роки владою створені всі умови для надання і отримання якісних освітніх послуг, а зворотного результату немає. Причина в низькому кваліфікаційному рівні педагогічних працівників, третина вчителів, які є вже пенсійного віку небажанні іти в ногу з часом, застосовувати креативні методи і інноваційні методики.

Голова райдержадміністрація наголосив, що детально вивчивши питання потрібно  розглянути повторно  за участі директора освітнього закладу, методистів та керівництва районного відділу освіти.

З третього питання порядку денного про про підсумки роботи галузі тваринництва за І півріччя 2019 року інформувала Тур Т.П., заступник начальника відділу агропромислового та економічного розвитку, екології, природних ресурсів і торгівлі райдержадміністрації.

Головним акцентом звіту стала подія в СТОВ "Воскобійники" відкриття доїльної зали в СТОВ "Воскобійники" - унікальної в Україні, типу "Карусель" на 32 доїльних    місця.

У світі подібних комплексів лише 10. Вартість проєкту – 80 мільйонів гривень.
На сьогоднішній день СТОВ "Воскобійники" є лідером по виробництву молока в районі та області.

За підсумками роботи колегії голова райдержадміністрації Віктор Іваненко наголосив на необхідності активізації діяльності керівників та працівників відповідних структурних підрозділів щодо напрямку розглянутих питань та було ухвалено відповідні  рішення.

Прес-служба райдержадміністрації