У Шишацькій райдержадміністрації вирішували: як будуть оздоровлювати дітей в канікули

25.06.2020 року  за головування заступника голови Шишацької райдержадміністрації Онацька Ю.М.  проведено  засідання Координаційної ради  у справах дітей, на якому розглянуто такі питання:

1.Перспективи оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей які опинилися в складних життєвих обставинах влітку 2020 року.

2. Про стан  профілактичної роботи  щодо попередження злочинності та бездоглядності серед дітей за 6 місяців 2020 року.

3. Стан розгляду заяв та повідомлень про домашнє насильство стосовно дітей та за участю дітей.

4. Про стан створення в районі  прийомних сімей, патронатних родин та  охоплення сімейними формами влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування району.

За результатами розгляду прийняті відповідні рішення.

Начальник служби                   В.В.Величко