У Шишацькій райдерждміністрації відбулося засідання місцевої комісії ТЕБ та НС

22 червня 2020 року відбулося засідання місцевої комісії ТЕБ та НС за головування  керівника органу виконавчої влади Скорохода С.А.

До порядку денного були внесені питання про епідемічну ситуацію на території району в умовах послаблення протиепідемічних заходів та продовження виконання карантинних (протиепідемічних) заходів з метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Про заходи щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах Шишацького району в 2020 році доповів голова райдержадміністрації Скороход С.А. та співдоповідав Вільховий О.Д., начальник РС ГУ ДСНС України в Полтавській області.

За результатами розгляду першого питання мобільним групам, що створені на засіданні  місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Шишацького району Полтавської області 23.04.2020 (протокол № 9), доручено забезпечити  регулярне проведення перевірок дотримання  карантинних вимог та постанов головного державного санітарного лікаря України закладами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, в закладах дошкільної освіти, перукарнях та салонах краси, закладах фізичної культури і спорту, закладах, що надають послуги з розміщення, закладах громадського харчування.

В результаті обговорення другого питання дані ряд доручень.

Шишацькому  РС ГУ ДСНС України в Полтавській області:

- посилити роботу щодо забезпечення постійного моніторингу та профілактики недопущення пожеж та проведення серед населення роз’яснювальної роботи щодо недопущення пожеж під час перебування у лісових масивах, лісосмугах, заплавах річок, на торфовищах, сільгоспугіддях, присадибних ділянках;

- посилити взаємодію з лісокористувачами та власниками земельних угідь і пасовищ щодо утримання їх ділянок у належному протипожежному стані.

Органам місцевого самоврядування району:

проаналізувати готовність комунальних підприємств до проведення робіт з утримання місць видалення твердих побутових відходів у належному протипожежному стані; встановити контроль за виконанням комплексу заходів із зниження пожежної небезпеки та попередження загорянь на місцях видалення твердих побутових відходів; вжити заходів щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ побутових і виробничих відходів на сільськогосподарських угіддях та прилеглих до них територіях.

Відповідальним працівникам райдержадміністрації посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо недопущення пожеж під час перебування в лісових масивах, лісосмугах, заплавах річок, на торфовищах, сільгоспугіддях, присадибних ділянках та недопущення спалювання сухої рослинності та сміття, а у разі допущення пожеж про адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинення таких дій.