У Шишацькому районі реалізують соціальні проекти та державну політику в аграрному секторі

День - 12 лютого в Шишацькому районі видався змістовним на події та плідним на доробки в галузі медицини та сільського господарства.
Нарешті, кропітка, шляхетна місія спільних зусиль народного депутата України Олега Кулініча, Полтавської обласної ради, депутата обласної ради Валерія Капленка, Шишацької райдержадміністрації, Шишацької районної ради, депутатського корпусу, компанії ДТЕК, які були спрямовані на поліпшення медичного обслуговування та надання медичних якісних послуг населенню району, увінчалися успіхом.
Ця подія стала знаковою не тільки для Шишаччини, а й для Полтавщини в цілому, а тому розділити радість досягнення прибули поважні гості- голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, помічник народного депутата України Олега Кулініча - Наталія Коротич, головні лікарі центральних районних лікарень -Великої Багачки та Диканьки.
Відкриття довгожданного проекту після капітального ремонту приміщень рентгенологічної служби з запуском в дію інноваційного телекерованого рентгендіагностичного комплексу на 3 робочих місця ОРЕRА та клініко-діагностичної лабораторії з розширенням приміщень по типу «єдиного лабораторного простору» Комунального некомерційного підприємства «Шишацька центральна районна лікарня» Шишацької районної ради Полтавської області відбулося за участі голови Шишацької райдержадміністрації Скорохода С.А. голови районної ради Сафонова В.Г., медичного персоналу та численних гостей.
Головний лікар КНП «Шишацька ЦРЛ» Маргарита Хорольська провела короткий екскурс залами оновлених, просторих, світлих приміщень лікувального закладу, розповіла про можливості новітнього інноваційного телекерованого рентгендіагностичного комплексу. Очільник центральної лікарні висловила подяку керівництву області та району за сприяння у реалізації амбітних планів в розрізі реалізації медичної реформи.
Наступним подією було відкриття молокопереробного міні-заводу фермерського господарства «Ромашка» у селі Сагайдак Шишацького району -голова фермерського господарства «Ромашка» - Кругляк Олексій Михайлович.
Делегація у складі голови обласної ради Олександра Біленького, голови райдержадміністрації Сергія Скорохода, голови районної ради Владислава Сафонова перерізали червону стрічку нового виробничого об’єкту молокопереробного міні-заводу, який буде переробляти за добу 10 тонн молока на виробництво сиру «російський» вищого ґатунку та вершкового масла. Створено 10 робочих місць.
Кругляк Олексій Михайлович проінформував про особливості процесу збору молока в їхньому господарстві, а також розповів про приготування сиру, яке вимагає глибоких знань багатьох технологічних процесів, провів залами сироварні, а на останок до цеху готової продукції, де сир дозріває. Керівник фермерського господарства з гордістю завірив, що його продукція вироблена з цілющого молока без ГМО та пальмового масла. Головна мета запуску цієї лінії: створення екологічно-чистого продукту з гарними смаковими якостями, а найголовніше подати до столу земляків якісний та смачний продукт.
Учасники церемонії відкриття об’єкту мали можливість побачити на власні очі та ознайомитися з процесом сироваріння.
-В умовах дефіциту бюджетних коштів і недостатньої державної підтримки галузі тваринництва - ця подія дійсно сьогодні стала визначною і знаковою не тільки для ФГ "Ромашка", для родини Олексія Кргуляка, а в рамках району і області. Відкриття таких об’єктів дозволяє розвивати молочне тваринництво в України, наповнювати полиці магазинів якісною продукцією та створювати нові робочі місця-, оптимістично заявив Олександр Біленький.