У Шишаках перед початком Спартакіади воїни-інтернаціоналісти вшанували пам’ять загиблих побратимів

Сьогодні, традиційно, у Яреськах проводиться відкрита районна Спартакіада допризивної молоді на Кубок воїна-афганця Олександра Дзюби.
До початку урочистого старту спортивного дійства воїни - інтернаціоналісти, голова райдержадміністрації Іваненко В.Б., заступник голови райдержадміністрації Онацько Ю.М., працівники органу виконавчої влади зібралися в центрі селища Шишаки біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям, щоб вшанувати та згадати загиблих в тій страшній війні, зустрітися з побратимами.

В знаки світлої пам'яті про загиблих учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знака. Тих, хто не повернувся додому з далекої афганської війни та воїнів, що віддали життя вже сьогодні на сході України за цілісність і єдність рідної землі вшанували хвилиною мовчання.
Тисячі співвітчизників, серед яких були і наші земляки Олександр Дзюба та Сергій Коротун, так і не повернулися до рідної домівки. Шишачани бережуть світлу пам’ять про воїнів-вулиці носять їх імена, більше десятка років тому започаткована Спартакіада допризивної молоді на Кубок воїна-афганця Олександра Дзюби.
Напередодні проведення спортивних змагань впорядкувано місце біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям: відремонтовано стеллу пам’ятника, облаштовано сходи, насаджено квіти. Сьогодні свої спортивні досягнення будуть здобувати юнаки на честь синів України, які не повернулися додому. Вічна пам’ять Героям!

прес-служба райдержадміністрації