У Шишаках привітали освітян з професійним святом

Традиційно, у першу неділю жовтня святкують професійне свято освітяни.
Тож, сьогодні, 4 жовтня у селищному будинку культури відбулися урочистості до Дня працівників освіти.
У цей святковий осінній день зібралися педагогічні колективи району, ветерани освітянської ниви, люди, хто пов’язав свою долю з школою і дітьми.
Заклад культури був повністю заповнений тому, що у переддень свята з усіх населених пунктів району прибули вчителі, вихователі дошкільних навчальних закладів, працівники освітянської галузі, щоб зустріти свято у родинному колі педагогів району. Навіть легкий осінній дощик не зміг зіпсувати святкового настрою.
З душевним трепетом і теплом звучали сердечні слова вдячності за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, щедрість душі, посіяні зерна добра та знань у серця та свідомість учнів від голови райдержадміністрації Іваненка В.Б.,голови районної ради Сафонова В.Г., селищного голови Тутки О.І., очільниць освітянської галузі району та селищної ради Дацької А.В. та Караваєвої Н.М. голови профспілки освітян Чернобиля О.М.
У своїх промовах виступаючі зосередили увагу на тім, що Вчитель-друг і мудрий порадник, той, хто щедро діляться своїми знаннями, плекає справжніх патріотів нашої держави.
Почесною грамотою районної державної адміністрації за високий професіоналізм, значні досягнення в галузі національної освіти, навчанні та вихованні підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти нагородив Віктор Іваненко.
Заслужені самовідданою працею нагороди отримали вчителі, які допомогли вихованцям здобути високі результати у навчанні та спорті, інтелектуальних та творчих конкурсах.
Грамотою в.о.голови обласної облдержадміністрації відзначено найкращих працівників в освітянській галузі району.
Посадовці вручили Почесні грамоти за сумлінну працю та професійну майстерність кращим освітянам району від районної ради та селищної ради.
За дорученням генерального директора "АФ ім.Довженка" Жиліна С.В. з промовою до освітянської аудиторії звернулася заступник директора з соціальних питань Хорольська Н.В. Окрім щирих теплих слів подарували концертну програму з виступом Наталії Шинкаренко-лауреата премії імені Раїси Кириченко, літературно-мистецької премії імені Дмитра Луценка.
Піднесений настрій, позитивні емоції учасникам заходу презентував вокальний народний ансамбль "Дівчата".

Святкове вбрання, урочиста атмосфера, щирі привітання та слова вдячності, гучні оплески, море квітів. Саме таким запам'ятається цей день усім, хто був присутнім на святі