У СТОВ "Воскобійники" Шишацького району відкрили доїльну залу, збудовану за новітніми технологіями.

Сьогодні в аграрній Шишаччині,  у селі Носи, знову знакова подія:  відкриття доїльної зали- унікальної в Україні з єдиною  доїльною установкою типу "Карусель" на 32 доїльних місця.

У світі подібних комплексів лише 10. Вартість проєкту – 80 мільйонів гривень.

Традиційно було перерізано червону стрічку тваринницького комплексу. Цю почесну місію виконали заступник голови облдержадміністрації Товстий Р.І., голова райдержадміністрації Іваненко В.Б. та генеральний директор СТОВ "Воскобійники" Капленко В.І.

На сьогодні СТОВ "Воскобійники" є лідером по виробництву молока в районі та області.

В господарстві утримується 6 тис. голів великої рогатої худоби, в тому числі: 2 тис.дійних корів, на перспективу планується розширення маточного поголів’я корів до 3 тис.голів.

- Кожна дійна корова у господарстві дає прибуток до 90 тис.грн в рік,- наголосив керівник господарства Капленко В.І, спростувавши тезу деяких недолугих керівників-аграріїв (які пустили нещодавно в районі під ніж поголів’я ВРХ), що тваринництво неприбуткова і невигідна галузь.

Керівництво СТОВ "Воскобійники"  постійно працює над застосуванням у виробництві нових прогресивних технологій, створенням нових  робочих місць, розвитком соціальної сфери для громади. Ведеться будівництво осель для молодих фахівців та працівників робітничих спеціальностей.

Валерій Ілліч Капленко оптимістично поділився планами на перспективу: будівництво та установка цеху для переробки молока, створенням освітнього закладу нового типу- ліцей.

Це відкриває нові можливості для  покращення якості життя, добробуту сімей, відкриває нові можливості економічного зростання,  як наслідок,добробут громадян,.а в цілому -України.

В непростих умовах сьогодення у господарстві дбають про людей, а за таких умов ні в кого не виникає думка тікати за кордон в пошуках кращої долі...

Прес-служба райдержадміністрації