УВАГА ТРИХІНЕЛЬОЗ!!!

Версія для друкуВерсія для друку

Протягом останніх років ситуація з трихінельозу в Україні ускладнилась. У 2011 та 2012 роках було зареєстровано 5 спалахів трихінельозу серед людей (Херсонська, Чернівецька, Миколаївська, Чернігівська області) – всього захворіло 11 осіб та вживали в їжу уражені м’ясопродукти 85 осіб, у т.ч. 7 дітей. У 2013 році 2 випадки захворювання було зареєстровано у Київській області та один – у Миколаївській області; у 2014 році – один завізний випадок у Закарпатській області та один місцевий випадок – у Херсонській області. В червні-липні 2015 року було зареєстровано спалах у Миколаївській області – зафіксовано 4 випадки трихінельозу в одній родині.

За останні три роки ситуація по Україні ускладнилася. Протягом 2016 року зареєстровано 16 випадків трихінельозу, в тому числі зафіксовано спалах із 14 ураженими, з яких 1 дитина – у Дніпропетровській області (м. Кривий Ріг), по одному випадку захворювання зареєстровано у Харківській та Тернопільській областях.

На території Полтавської області у січні 2018 року, під час державного моніторингу, виявлено захворювання лисиць на трихінельоз на території ТОВ ГМР «Котелевське».
            Трихінельоз – гостре паразитарне захворювання, що викликається паразитуванням гельмінтів трихінел в поперечно-посмугованих м’язах людини і тварин. Зараження людини відбувається при вживанні в їжу м’яса, що містить личинки трихінел. Клініка трихінельозу характеризується спочатку безсимптомним протіканням, яке різко переходить в гостру стадію хвороби. З’являються слабкість та субфебрилітет, що переростають в лихоманку 38-39оС, головну біль, набряк обличчя та повік, кон’юктивіт, біль у м’язах, утворюються «кальцифікати» в м’язах, які можуть закінчитись летальним наслідком. В клінічних аналізах дана картина супроводжується гіпереозинофілією крові.

Важкість клінічних проявів призводить до втрати працездатності, а інколи і до смерті хворого. Одним з найбільш частих ускладнень трихінельозу є ураження серцево-судинної системи. При важких формах виникає гострий алергічний міокардит, що являється причиною летальних наслідків у більшості випадків даного захворювання. Серед інших ускладнень, виявляють ураження легень, центральної нервової системи та шлунково-кишкового тракту. Збільшення лімфатичних вузлів та селезінки частіше спостерігається у дітей.
Згідно наказу Міністерства охорони здоров’я України № 905 від 28.12.2015 року «Про затвердження критеріїв, за якими визначаються випадки інфекційних та паразитарних захворювань, які підлягають реєстрації» встановлено наступні критерії, що визначають випадок трихінельозу (збудник Trichinella spp.):

 

Клінічні критерії:
Будь-яка особа із принаймні трьома із шести симптомів:
- гарячка;
- чутливість м’язів та біль;
- діарея;
- набряк обличчя;
- еозинофілія;
- субкон'юнктивальні, піднігтьові і сітківкові крововиливи.
2. Лабораторні критерії:
Принаймні один із таких двох:
- виявлення личинок Trichinella у тканині, отриманій шляхом біопсії м'язів;
- поява специфічних антитіл до Trichinella (ІФА, твердофазний ІФА чи Вестерн-блот).
3. Епідеміологічні критерії:
Принаймні один із таких двох:

- контакт із забрудненими продуктами харчування (м'ясо);
- контакт зі спільним джерелом.

               Погіршенню ситуації з трихінельозу в останні роки в Україні сприяли: наявність природних та синантропних вогнищ трихінельозу, розвиток приватних господарств та порушення при цьому санітарно-ветеринарних правил утримання і реалізації тварин (свиней) їх власниками, зменшення об’єму дератизаційних заходів (знищення гризунів), зростання числа нових неблагополучних пунктів з трихінельозу, послаблення санітарно-епідеміологічного та ветеринарного нагляду в країні через реструктуризацію служб та мораторій на проведення контрольних перевірок. 

Враховуючи те, що збудники трихінельозу – личинки Trichinella spiralis в м’язах тварин можуть зберігати інвазійність роками, а в трупному матеріалі вони гинуть під впливом лише дуже високої температури або низької (-40оС, -50оС), до основних заходів з профілактики трихінельозу входить:
- не купувати м’ясо свиней на стихійних ринках, а лише у місцях, спеціально облаштованих для цих цілей з дотриманням санітарних правил;

- не купувати м’ясо свиней без клейма ветсанекспертизи та відповідних документів про те, що дана туша тварини пройшла ветеринарний контроль;

-
- м’ясо перед вживанням обов’язково піддавати достатній термічній обробці, не рекомендується вживати в їжу м’ясо з кров’ю та сало з прожилками м’яса;
 

-
- любителям полювання рекомендується відстрілені на полюванні туші диких тварин також здавати на ветеринарну експертизу;
- при виявленні інвазованих личинками трихінел свиней, відстрілених на полюванні диких тварин, а також собак, котів та синантропних гризунів, їх туші обов’язково спалюються, закопувати їх на скотомогильниках забороняється;
- при виявлені симптомів захворювання та вживанні в минулому недостатньо обробленого м’яса обов’язково звернутися за медичною допомогою до лікаря.

 

 

Санітарно-освітня робота спрямована на поширення серед населення відомостей про трихінельоз. Особиста профілактика трихінельозу полягає в тому, щоб вживати в їжу тільки обстежене на трихінельоз м'ясо свиней і диких тварин. Не можна купувати м'ясо цих тварин або м'ясопродукти на стихійних ринках при відсутності довідки ветсанекспертизи. При підозрі для повної гарантії м'ясо повинно піддаватися тривалій термічній обробці (не менше 2,5 години) при товщині шматка м'яса не більше 8 см.

 

Щоб уникнути зараження трихінельозом слід правильно готувати свинину, м'ясо нутрій, ведмедів, борсуків, диких кабанів та інших тварин.

Зберігати сире м'ясо та вироби з нього потрібно в замороженому вигляді. Щоб трихінели загинули, якщо раптом вони опинилися в м'ясі, готувати його потрібно при температурі не нижче 650С. Але пам'ятайте, що в процесі готування страв у глибині шматка така температура досягається далеко не завжди, тому різати м'ясо коштує дрібніше.

При замочуванні шашлику рекомендується використовувати оцет, оскільки він вбиває личинки трихінел.

Що стосується інших профілактичних заходів трихінельозу, то вони полягають у винищуванні щурів, які живуть у свинарниках та інших сільських господарствах, а також у перевірці надходять у продаж м'ясних виробів. Купувати м'ясо без клейма категорично заборонено!

 

Наверх ↑